ДОСТАВКА ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ

Уявіть, що Ви лише починаєте свій бізнес і закуповуєте товари невеликими партіями, і вони не можуть заповнити навіть один повноцінний контейнер. Або, наприклад, до стандартного контейнеру входить 30 одиниць товару, а потрібно перевезти 100. Таким чином, Ви зможете заповнити три контейнери, а четвертий буде заповнений лише частково. Якщо б перевезення збірного вантажу як послуги не існувало, Вам потрібно б було оплачувати неповний контейнер точно так само, як і заповнений, тому що транспортні компанії беруть платню за кожен контейнер. На сьогоднішній день доставка збірних вантажів – затребувана послуга, і наша компанія надає її за основними напрямками своєї роботи.

В організаційному та технічному плані доставка збірного вантажу набагато складніша за звичайну доставку. Це пояснюється принципами оформлення і транспортування збірних вантажів, а також певною матеріальною базою.

Спочатку перевезення збірних вантажів було розроблено як послуга, яка дозволяє економити як замовнику, так і перевізнику: можна перевезти більше вантажу за один раз, оптимізуючи використання корисних площ. Економія під час перевезення збірного вантажу може досягати 30-40% від загальної вартості перевезення.

Проте знижена вартість вантажоперевезення збірного вантажу – не єдина перевага. Завдяки даній послузі замовник може оптимізувати час доставки вантажів, оскільки є можливість привезти відразу всі партії товару, не відправляючи їх по одній. Крім того, як правило, перевезення збірних вантажів здійснюється «до дверей», що, безумовно, зручно для клієнта.Адреса

65045, Україна, Одеса, вул.Бунiна 29, офіс 2-а

Телефон/факс

+38 (048) 737 73 83

Електронна пошта

info@jvs-service.com.ua