МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

У порівнянні з іншими видами транспорту морські перевезення вирізняються надійністю і невисокою ціною й особливо затребувані для доставки вантажу з/до країн(и) Південно-Східної Азії, Північної Америки, Південної Америки, Близького Сходу та Африки.

Наша компанія співпрацює з усіма провідними судноплавними контейнерними лініями. Завдяки цьому ми пропонуємо конкурентні ціни й оптимальні строки доставки для експортних, імпортних і транзитних вантажів.

Наші агенти-партнери, представництва яких розташовані в усіх портах Південно-Східної Азії, Північної Америки, Південної Америки, Європи, Африки та Близького Сходу, погоджують з Вашим відправником та отримувачем всі питання, пов’язані з відвантаженням, забезпечать оперативний обмін інформацією та документообіг.

Враховуючи специфіку вантажу та маршруту, спеціалісти нашої компанії підберуть для Вас необхідний тип контейнеру і запропонують оптимальну схему транспортування.

Після прибуття контейнеру до порту призначення ми здійснюємо супроводження всередині порту та організовуємо перевезення контейнера автомобільним або залізничним транспортом до місця призначення відповідно до Ваших інструкцій.

Всі викладені вище операції здійснюються під керівництвом і постійним контролем наших спеціалістів. Протягом усього робочого процесу Ви зможете відстежувати проходження кожного етапу перевезення за допомогою персонального менеджера.Адреса

65045, Україна, Одеса, вул.Бунiна 29, офіс 2-а

Телефон/факс

+38 (048) 737 73 83

Електронна пошта

info@jvs-service.com.ua