ЗАЛІЗНИЧНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Залізничні вантажоперевезення (парк будь-якого типу: рефрижератори, хопери, цистерни, вагони, відкриті напіввагони, платформи та контейнерні платформи) – це один з найнадійніших і найдешевших видів транспорту для доставки вантажів на суші на будь-які відстані.

Рух потягів не залежить від погодних умов, обсяги перевезення, що плануються, практично необмежені, а розгалужена мережа залізниці дозволить доставити Ваш вантаж навіть до важкодоступних місць, де наявні під’їздні шляхи.

Залізницею можна перевезти практично будь-який тип вантажу від насипних до негабаритних, та небезпечних вантажів.

Одна з важливих особливостей при перевезенні вантажів залізницею – це можливість транспортування так званих «важких» вантажів, які заборонено везти автошляхами загального користування через можливе перевищення допустимого навантаження на вісі та/або загальної маси автопоїзду.

Залізничний транспорт широко використовується при організації мультимодальних перевезень. При правильній логістиці можна суттєво налаштувати планомірність поставок, зекономивши час і гроші.

Контейнерні залізничні перевезення – один із сегментів залізничних перевезень, що найбільш динамічно розвиваються. На сьогоднішній день для експортно-імпортних та транзитних вантажів на регулярній основі запущені контейнерні потяги з широкою географією руху: Україна, країни СНД, Балтика, Західна Європа та Азія.

Ми здійснюємо всі види вантажоперевезень залізничним транспортом з використанням сучасних систем стеження за вантажем по всьому маршруту прямування.

Ми пропонуємо розрахунок вартості залізничного тарифу, оформлення залізничного перевезення, оплату тарифу та додаткових витрат, контроль перевантаження на прикордонних переходах, митне декларування та повний комплекс супроводження в порту з оперативним завантаженням контейнерів на платформи/перетаруванням вагонів.Адреса

65045, Україна, Одеса, вул.Бунiна 29, офіс 2-а

Телефон/факс

+38 (048) 737 73 83

Електронна пошта

info@jvs-service.com.ua