ДОСТАВКА ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ ІЗ США

Американські автомобілі користуються великим попитом в Україні завдяки високому рівню якості та низьким цінам.

Якщо у Вас є мрія про придбання машини з США, ми допоможемо її здійснити. Вам не потрібно буде думати про проблеми з підбором (угода на аукціоні), транспортування по території США, професійним завантаженням/кріпленням у контейнері на спеціально обладнаному майданчику, правильністю заповнення експортних документів і консаменту, морським фрахтом, розформуванням/вивантаженням з контейнеру, експертизою, виданням довідки Євро-5, митним оформленням та вивезенням з порту (за необхідністю на орендованому автовозі з доставкою по території України) автомобіля – всі турботи ми візьмемо на себе.

Для нас усі формальності та процедури займають небагато часу, завдяки налагодженим контактам з надійними партнерами в Америці та усіма задіяними організаціями та структурами на шляху доставки Вашого автомобіля.

Для того щоб доставити машину на майданчик для завантаження в контейнер потрібно всього лише від 3 до 7 днів (залежить від місця перебування авто). Формування контейнерної партії для економії вартості доставки (1х40’НС контейнер: 3-4 автомобіля) займає 5-10 днів.

Транспортування авто з США до України (порти: Одеса, Чорноморськ та Південний) триває 30-40 днів, у залежності від порту завантаження та обраної судноплавної контейнерної лінії.

Наша компанія доставляє автомобілі з Америки в Україну швидко, безпечно та недорого. Ми піклуємося про якість наданих послуг і тому можна бути впевненим, що для Вас підберуть ідеальний варіант, враховуючи всі побажання та вимоги і доставлять Ваш автомобіль у максимально стислі строки.Адреса

65045, Україна, Одеса, вул.Бунiна 29, офіс 2-а

Телефон/факс

+38 (048) 737 73 83

Електронна пошта

info@jvs-service.com.ua