СКЛАДСЬКІ ПОСЛУГИ

Складські послуги – це комплекс операцій, які включають у себе вивантаження–завантаження, прийом на відповідальне зберігання, накопичення, сортування, маркування, перемаркування, стікерування, палетизацію та обробку вантажів.

Основна мета – надати нашим клієнтам високий рівень сервісу в сфері складських послуг, та збереження товару без втрати якісних показників і характеристик. Ця мета досягається за допомогою використання новітніх технологій складської обробки товарів, а також використання сучасного складського обладнання та високого професіоналізму персоналу.

Ми готові запропонувати Вам повний спектр складських і логістичних послуг на складах наших партнерів, розташованих по всьому світу, що дасть можливість накопичення товарної та вантажної партій.

В Україні ми оперуємо орендованими та аутсорсінг складами (критого і відкритого типів) у безпосередній близькості до Одеського, Чорноморського та Південного портів із зручними під’їздними шляхами, що дозволяють приймати експортні, імпортні та транзитні вантажі, які приходять залізницею та/або автотранспортом. На територіях цих складів можна накопичувати порожнє контейнерне обладнання для експортних вантажів, що дає можливість оперативно здійснювати завантаження до контейнерів для своєчасного вивезення до порту для подальшого відправлення морським транспортом.

Клієнтам щоденно надається інформація у вигляді звіту про наявність та залишки вантажу на складі.

Розмістивши свій вантаж або продукцію на складах підконтрольних нашому підприємству, Ви зекономите не лише ресурси, але й будете впевнені в збереженні та безпеці свого товару.Адреса

65045, Україна, Одеса, вул.Бунiна 29, офіс 2-а

Телефон/факс

+38 (048) 737 73 83

Електронна пошта

info@jvs-service.com.ua